Kemal Sunal ölümünün 24. yılında unutulmadı! Eşi Gül Sunal’ın sözleri yürek sızlattı: Çok yoruldum

3 Temmuz 2020 yılında hayatını kaybeden usta oyuncu Kemal Sunal, vefatının 24. yılında da ailesi ve sevenleri tarafından anıldı. Yıllardır hayatına çocuklarıyla devam eden Gül Sunal, eşinin yıldönümünde duygularını ifade etti.

“HAYAT DURMUŞ, ÇABALIYORUM”

Zaman zaman Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda eşine olan özlemini dile getiren Gül Sunal, bugün yaptığı paylaşımda “‘Birbirini gerçekten seven iki kişiden biri ölürse eğer, gerçekte ölen hayatta kalandır.’ Kemal, Cemil Meriç böyle demiş. Gerçekten de öyle oluyor bil istedim. 03.07.2000 hayat durmuş, bana da ben çabalıyorum. Çok yoruldum” dedi.

ALİ SUNAL: ÇOK ÖZLEDİM BABAM

Instagram hesabından babasıyla bir fotoğrafını paylaşan oyuncu Ali Sunal ise “Bugün gibi bir yaz gününden bu fotoğraf eski yazlık evimizden. Bu sene 24 yıl oldu sen gideli ve ilk defa bu sene sensiz hayatım senle geçirdiğim hayatımı geçti süre olarak. Çok özledim babam. Umarım bir yerden beni, annemi, kardeşimi, kurduğum ailemi, torunlarını görüyorsundur. Torunların gördükleri anda seni tanıyor ve çok merak ediyorlar. Onlara gücüm yettiğince tanıtacağım yaşatacağım melek dedelerini. Seni çok seviyorum babam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x