Pazar akşamı Kanal D’de ekrana gelecek yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtımda Ilgaz (Urgancıoğlu) ve Ceylin’in (Deniz), Mercan ile yan yana geldiği anlar heyecanlı ve duygusal sahnelerin sinyalini veriyor.
Duygusal bölüm
![](https://kirsehir-saglik-haberleri.com.tr/wp-content/uploads/2023/10/duygusal-bolum-WQzYkyPK.jpg)
hayata renk katan site
Pazar akşamı Kanal D’de ekrana gelecek yeni bölümden yayınlanan ilk tanıtımda Ilgaz (Urgancıoğlu) ve Ceylin’in (Deniz), Mercan ile yan yana geldiği anlar heyecanlı ve duygusal sahnelerin sinyalini veriyor.